Dodany: 2012-02-29 09:07:06
 

Aukcja elektronicznaObecnie internet coraz głębiej wkracza w nasze życie i zaczyna obejmować coraz to nowe dziedziny. Nie dziwi teraz nikogo, że praktyczni wszystko może odbywać się właśnie w sieci. Nie ważne więc czy będzie chodzić o partnerstwo publiczno –prywatne czy też zwykłą sprzedaż.

 

Każde działanie może mieć oparcie właśnie w sieci, gdzie na specjalnie przygotowanych portalach odbywać się będą aukcje. Jeśli mowa o negocjacjach publicznych również może mieć to miejsce. Pod warunkiem jednak, że nadzorującym wszystkich procedur będzie odpowiednia instytucja, czuwająca nad bezpieczeństwem przestrzegania wszystkich norm. Aukcja elektroniczna jeśli chodzi o partnerstwo publiczno-prywatne odbywać się będzie oczywiście w internecie i polegać w głównej mierze na składaniu przez zainteresowane strony swych ofert.

 

Nie będzie konieczny więc żaden budynek czy pomieszczenie, gdzie przetarg będzie mógł się odbyć. Całość będzie odbywać się na serwerach wypożyczonych z firm hostingowych na których odbywają się przetargi w których partnerstwo publiczno – prywatne odgrywa kluczową rolę. Wykonawcy wcale więc nie muszą uczestniczyć w aukcji, składają jedynie oferty poprzez odpowiednie aplikacje znajdujące się na stronie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Aukcja elektroniczna
Nick: