Dodany: 2012-02-29 08:47:19
 

Zamawiający w postępowaniu PPPZamówienia publiczne to dla wielu przedsiębiorców, zwłaszcza jeśli chodzi o branżę budowlaną to prawdziwy trudny orzech do zgryzienia choć możliwości, jakie oferują przetargi publiczne mają znaczącą przewagę nad pozostałymi metodami finansowania biznesu.

 

Wybierając partnerstwo publiczno –prywatne wybieramy dla naszego przedsiębiorstwa nie tylko pewność i bezpieczeństwo finansowe ale również drogę do zdobywania coraz lepszych i bardziej intratnych propozycji. Startując do przetargu i wygrywając go mamy możliwość zyskania bardzo wiele w oczach przyszłych partnerów biznesowych i to nie tylko instytucji publicznych ale również firm takich jak nasza, które traktują partnerstwo publiczno –prywatne analogicznie jak my.

 

Zamawiający w postępowaniu PPP nie jest jednak wszędobylski i może ustanawiać własne zasady. Musi respektować przepisy prawne, które ustawa o partnerstwo publiczno-prywatne czy też umowa o koncesję na roboty budowlane traktuje bardzo rygorystycznie. Do nich muszą stosować się nie tylko wykonawcy lecz też zamawiający..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zamawiający w postępowaniu PPP
Nick: